[CNW:Counter]

 
 

POVÍDÁNÍ O NÁS

POVÍDÁNÍ O TEDDYM

POVÍDÁNÍ O JULII

POVÍDÁNÍ O AKCÍCH


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Povídání o akcích


Mezinárodní výstava v Praze
16.11.2008
Tak panička měla dneska pěkné nervy. Přijeli jsme na výstavu a ona se koukla na pana rozhodčího, jak rozdává hodně moc velmi dobrých, a dokonce i dobrých, celá zrudla, zbledla a bylo to. Pak mi vyhrožovala, že jestli budu zlobit a kousat vodítko, tak mi zbuší. Pak se mi pokoušela uplatit piškoty. To bylo dobrý, ale naprosto zbytečné. Já se úplně v pohodě proběhl, dostal CAC a šel. Pak jsem ještě dostal res.CACIB a bylo. Julča byla taky moc šikovná, no párkrát na paničku skočila, ale res.CAC je taky výborný. Panička je blahem bez sebe, tak až se vzpamatuje, dodá fotky.


Další výstava v Praze
Tak já zůstal tentokrát doma, panička to totiž přehnala s česáním (já jí to furt říkám) a jsem trochu oškubaný. Ona tedy tvrdí, že nějak měním srst či co. Julča byla sama a je to trdlo, nebo spíš panička jí to pěkně kazí, protože neumí Julince domluvit, aby se pořádně vystavila. Všichni říkali, že byla nejhezčí (já to taky tvrdil, když hárala, ale oni mě k ní nepustili), ale nevyhrála, dostala kvůli tomu, že skáče po paničce při běhání výborná 3.
Tak halt musí víc cvičit.....

Mezinárodní výstava v Praze
Zatímco panu francouzskému rozhodčímu se moje barva (akorát měním barvičku) nelíbila, Julinka ho naprosto uchvátila. Dostala CAJCe. Šikovná holka.


Výstava v Českých Budějovicích
Tak co tentokrát? Já CAJC a Julinka výborná 4. Dobré, ne?


Klubová výstava v Uhříněvsi
Tak jsme oba s Julinkou získali poháry za druhá místa. Julča by možná měla i na první, kdyby nezlobila na vodítku. No, já taky nemůžu říct, že bych byl příklad vzorného psa, chtěl jsem si s paničkou hrát a tak.

Mezinárodní výstava v Mladé Boleslavi
Tak jsem splnil podmínky pro udělení Junior Championa ČR - mám třetího CAJCe. Julinka taky nezklamala, má výbornou ve třídě mladých.


Národní výstava v Mladé Boleslavi
Dne 21. července jsme byli na národní výstavě v Mladé Boleslavi. Já dostal CAJC a Julinka velmi nadějná 1. Takže úspěch, jak vždycky.


Výstava v Hradci Králové


Mezinárodní výstava Litoměřice
Tak jsem byl v Litoměřicích. A zase výborná. Druhý za Gargamelem. Julinka s námi tentokrát nebyla, prý má těch velmi nadějných 1 už habaděj. Takže alespoň jsem měl čas na vlastní sestru Emilku, která samozřejmě také dostala výbornou. Jsme krásní, že?


Klubová výstava Konopiště 2007
Tak jsme se předvedli. Tentokrát s páníčkem. To nám to běhalo,co? Joooo, jak jsme dopadli? Já výborná 3 a Julinka velmi nadějná 2. Dobrý, ne? Prostě jsme krásní psi. Páníčkové říkali, že objektivně vzato, jsme byli nejhezčí.


Setkání pobočky v Lysé nad Labem
Setkání proběhlo 6.5. od 10,00-14,00 a bylo jako vždy skvělé. Zacvičili jsme si, a to nejen klasickou poslušnost, ale i něco jako agility. Julie byla v puppících první, já čtvrtý. Dostali jsme skvělé ceny. Organizátorům moc a moc děkujeme - díky Kamilo a Táňo!


Výstava v Praze
Tak jsme v Praze uspěli. Já mám výborný 2 a Julinka velmi nadějný 1. Panička ale stejně říkala, že jsme nejhezčí na světě

Mezinárodní výstava České Budějovice
Tak panička včera pěkně jásala kvůli nějakému CAJC. No, hlavně, že byl piškot. Julina dostala ve štěňatech velmi nadějnou, ale tam prý o tolik nejde. Nechápu, proč teda taky dostala piškot.... Abych nezapomněl, máma dostala CAC, res.CACIB, ségra V2 a starší nevlastní bratr res.CAC. Prostě Heaven Deviláci jsou skvělí!!!!!
Akorát zrovna páníčkovi došly baterky ve foťáku. Takže jen tři fota


Výstava v Mladé Boleslavi
Dne 7.4.2007 jsme se zúčastnili výstavy a byli moc šikovní. Teddy ve třídě dorostu a Julinka ve třídě štěňat dostali VN 1. Hurá!!!! Panička měla radost.


Jarní setkání briardíků
01.04.2007
Na cvičišti v Klánovicích se sešlo asi 25 briardíků a páníčků, mezi jinými i my, Téďa a Julinka. Potkali jsme se tam s Téďovou ségrou a nacvičovali, jak se chovat na výstavách. Bylo to moc fajn a těšíme se na další setkání. Na první a poslední fotce je Téďova sestřička Emilka, na druhé fotce jsou dvě briardí slečny, které nám furt panička předhazovala jako vzor skvělého chování, na třetí fotce je pokus o celkovou fotku a na čtvrté jsem já, Téďa v akci. Julinka se koukala a prý jsem byl dobrý. Jo, měřím 64 cm. Julča i já jsme se všem moc líbili.


NAHORU