[CNW:Counter]

 
 

POVÍDÁNÍ O NÁS

POVÍDÁNÍ O TEDDYM

POVÍDÁNÍ O JULII

POVÍDÁNÍ O AKCÍCH


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Povídání o nás


Co je nového po letech?
Tak nám to pěkně utíká a nám za chvíli bude šest let. Že bychom zmoudřeli, o tom nemůže být řeč, pouze jsme zdokonalili způsob, jakým provádět hlouposti. Moc se nám líbí na naší nové chaloupce na Orlíku, Julča se chodí koupat, já ji pozoruji ze břehu. Občas nás donutí dorazit na nějakou výstavu, kde se výborně umístíme, ale my to nějak neprožíváme a jediné, co se nám na celém dni líbí, jsou pamlsky. Z našich štěňátek jsou už řádní dospěláci, jsme šťastní, že se dostali do dobrých rukou a mají se, jak v bavlnce. Jen těch fotek by majitelé mohli posílat víc. O žádná další zvířátka jsme se nerozmnožili, takže stále sestava: kůň, 3 kočky, 2 papoušci, 2 andulky, 2 morčata, 1 křeček, 2 želvy vodní a rybičky. Jedna z našich koček byla na operaci nádoru, tak jsme se ji snažili pomoct léčit olizováním rány a hraním, ale panička nám to zakázala. Také se nás hrubě dotklo, že mohla narozdíl od nás, spát asi deset dní v posteli u Saši. Vlastně novinky jsou. Julču už nevystavuje panička, ale Kája, které to moc jde a slaví úspěchy. Možná je to tím, že ji Julča neštípe do stehen, když běží, neskáče po ní jako koza, a když má stát, tak prostě stojí. Kája tvrdí, že ji panička moc rozmazlila. Mě vystavuje Sváťa, ta už stupeň mé rozmazlenosti naštěstí nekomentuje:)) Saše jsou už čtyři pryč, tak se snaží nám také občas něco poručit, ale naštěstí se s námi raději tahá o klacek. Úplně bezvadné je to, že se s námi poctivě dělí o všechno jídlo. Nechápu, že se to paničce nelíbí.
Mějte se všichni krásně,
Váš Tedík 

Jarní setkání
Dnes jsme byli na jarním srazu briardů. Tady se tváříme se ségrou Emilkou důstojně, ale předtím jsme pěkně řádili.


Leden na chalupě
U nás na chalupě je stále ještě sníh.


Prodloužený víkend
Zde si můžete prohlédnout některé pokusy naší paničky, jak nafotit pohodu prodlouženého víkendu. To bylo samé: STůůůůj! Seď!!! Nehýbejte se! Koukejte na mě! Jéžišmarjá, kde zas jste??????


Procházka ve větru
13.03.2008
To nám to ale fouká co?


Procházka na Hvězdě
10.11.2007


Říjen 2007
29.10.2007
Tak zde je pár foteček z podzimního řádění. Nejvíce se mi líbí ta, kterou jsme pracovně nazvali Ája a Fík.


Fotky z chaty
04.10.2007


Psí tábor
07.08.2007
Poslední týden v červenci byla Julinka na psím táboře s HAFBO. Já jsem za nimi přijel s páníčkem, panička mě s sebou nechtěla, čeká mimino a bála se, že bych ji táhnul. Jako kdybych já uměl zlobit. Ale s páníčkem na chatě byla větší legrace. Chodili jsme na pivo, já si nosím vodítko v tlamičce a všichni říkají, že jsem hrozně vychovaný pes.


Májové HAFBO radovánky v Jizerských horách
01.05.2007
Od soboty do svátku práce jsme se zúčastnili radovánek se psy, které pořádal náš skvělý Haf bez obav. Bohužel nám nefungoval foťák, ale myslím, že na fotky je možno se podívat na www.hafbezobav.cz. Moc a moc děkujeme Míše a Petrovi Končulovým za skvělou organizaci, všichni přítomní byli hrozně fajn a moc se nám líbilo. Téďa a Julinka

Další cvičení
22.04.2007
Jen abych nezapomněl. Chodíme s Julinkou do Motola, ale v týdnu ještě cvičíme každý jednou s Haf bez obav a je to bomba. Teď pojedeme na Májové setkání a moc se těšíme. Doufám, že už konečně překonám ten můj strach ze psů větších než jsem já.

Jarní hrátky
01.04.2007


Je to ale bláznivá zima!
21.03.2007


A je tu březen
07.03.2007
V neděli začne Julinka chodit do psí školky, tak jsem zvědavý, jestli jí to půjde jako mně. A já? No, mám se dobře, akorát se páníčkové trochu zlobí, že pořád honím kočky.
Ale já za to nemůžu, že se schovávají pod postel, já je chtěl vydolovat ven a při tom jsem rozškrábal a rozkousal matraci (až na péra, heč!).


Tak ubíhá čas
19.02.2007
Hrajeme si, občas zlobíme, občas se škádlíme, ale mají nás moc rádi.


Na první výstavě
10.02.2007
Tak, přátelé, došlo k nejhoršímu. Panička s páníčkem mě vzali do Brna, prý na nějakou výstavu nebo co. Vůbec jsem nečekal, že se mi budou chtít dívat na zuby a ještě víc mě překvapilo, když chtěl pan rozhodčí zkoumat, zda jsem kluk. To jsem si prostě sedl a nezvedl se. Panička vypadala velmi nervózně, celou cestu domů hovořila něco o balvanovi a nedostatku taktu (a považte - netýkalo se to pana rozhodčího, ale mě). Jak jsme dopadli? Prý jsem exteriérově senzační, ale interně něco neklape. Páníček povídal, že si se mnou promluví a půjde to. Uvidíme, uvidíme. Venku se psy je to lepší. Julča mě čekala doma a povídala, že mám recht, že taky nikde jako opice nebude.


Je nám spolu fajn
30.01.2007


Takhle si hrajeme
18.01.2007
Víte, proč je dobré, že tu Julinka je? Papá totiž pětkrát denně a já si nenechám moc vysvětlit, že už mám jíst jen dvakrát nebo třikrát.


A je to tady!!  
14.01.2007
Tak si to představte, včera přivezli Julinku. Je teda malá a hezká. Zajímá mě? Určitě víc já jí. Jó, abych nezapomněl, Julie je vlastně Unforgettable Julie a narodila se 22.11.2006 v chovatelské stanici Moravia Campanella.  
Ale řeknu Vám rovnou, já takový raubíř nebyl. Ta je pořád čilá, šmejdí, kouše, trhá, běhá, zase šmejdí, chvíli spí a trhá, kouše. Jestli to takhle půjde celé dny, budu jí to muset vysvětlit.


NAHORU