[CNW:Counter]

 
 

POVÍDÁNÍ O NÁS

POVÍDÁNÍ O TEDDYM

POVÍDÁNÍ O JULII

POVÍDÁNÍ O AKCÍCH


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Povídání o Teddym


Cvičit a cvičit
14.01.2007
Dneska jsme zase byli v Motole na cvičáku, paničku to asi baví. A víte, že jí to i docela jde - teda, když si neplete pravou a levou. Mně to taky baví, až na kladinu. Kdo to kdy viděl, aby psi lezli v takové výšce, no řekněte?


Co je tohle za zimu?
01.01.2007
Když nasněžilo, tak se mi to moc líbilo. Páníčkové slibovali, že si teď už konečně budu moct hrát ve sněhu. Ale do rána všechno roztálo, takže chodím spíš do mokra, než do sněhu. Ach jo. Jo, a ještě něco. Nějak se u nás mluví o jakési Julince, pro kterou si pojedeme 12.1. k paní Firlové. Co to asi bude?


Mikuláš s přáteli
Toto jsou fotky z návštěvy chalupy a zbytku mé rodiny. Opět jsem si skvěle rozuměl s Bartem.


Setkání se sestřičkou
18.11.2006
Dne 18.11.2006 jsem se na výstavě setkal se sestrou Emilly. Prý musím trochu zhubnout, ach jo, to se mi líbit nebude, nějaká dieta. No nic, honem k něčemu veselejšímu - to je ale nádherný podzim, co? A že mi ladí ke kožichu!


Rostu a rostu
31.10.2006
Tak už jsem Vám zase trochu vyrostl, to koukáte, co? A jaké mám lovecké kamarády. Já také rád lovím - zejména jídlo ze stolu, v tom jsem mistr.


Kde začít?
07.03.2007
menuji se Teddy, tedy vlastně Emírek. Jsem z chovatelské stanice Heaven Devil a narodil jsem se 16. července 2006. 3.září. jsem se přestěhoval do Prahy. Bydlím spolu s jednou holčičkou, dvěma kočkami, jedním malým kotětem, papouškem žakem a nevím, čím ještě. Měl jsem se jmenovat Emír, ale vypadám jako medvídek, proto mi říkají Tedíčku, Teddy a když koušu boty - TEDDE!!!.


NAHORU